Dom

Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd.

Chiny Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Very good products and I am satisfied with your service.

—— Carl Brown

You do more that I expect. Thank you for your professional advice. It helps me to save much cost.

—— Juan Velandia

Updated R-Tool software works perfect. I really appreciate your help.

—— C.B. Kim

Im Online Czat teraz

Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd. Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd.
Reception Desk Office Area Production Workshop Staff Tourism Andea Location
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Oceania
marki : AE
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 10,000,000-11,000,000
Rok założenia : 2007
pc Export : 20% - 30%
Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd. została założona w czerwcu 2007 r. Z kapitałem zakładowym w wysokości 10,2 mln RMB, który jest dobrze znanym czytnikiem RFID oraz badaniami i rozwojem anten, produkcją, sprzedażą i rozwiązaniami dostarczającymi zaawansowane technologie. Po latach badań i rozwoju oraz zastosowania akumulacji przyjęliśmy wiodącą rolę w branży dzięki naszej technologii i wydajności produktów. A niezawodność produktów zatwierdza nas najpierw do wykonania gwarancji do trzech lat. Do tej pory Andea zasłużyła na zasłużony szacunek dla swoich produktów o wysokiej wydajności i doskonałych rozwiązań dla integratora systemów w dziedzinie zarządzania biblioteką RFID, zarządzania czasem i frekwencją RFID, zarządzania biżuterią RFID, zarządzania kasynami RFID, automatyzacji produkcji RFID, biletów elektronicznych i innych Obszary zastosowań.

W pragmatycznym i rozważnym stylu biznesowym, po latach rozwoju, uzyskaliśmy 11 patentów, w tym 1 na wynalazek, 5 na wzory użytkowe, 5 na design i 9 na prawa autorskie do oprogramowania, znak towarowy „AE ®”, a także certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008 . Co więcej, Andea została nagrodzona „Międzynarodowymi nagrodami RFID za 2014 r. Dla najbardziej wpływowego producenta czytników RFID” oraz „2015 IOT Star dla producentów czytników RFID” przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Promocji Internetu Rzeczy i Aplikacji.

Dzięki wytrwałości i nieposkromionemu duchowi nadal ciężko pracujemy nad innowacjami w dziedzinie nauki i technologii oraz budowaniem marki, jednocześnie zwiększając inwestycje w technologie badawczo-rozwojowe oraz ulepszając system badań i rozwoju, aby zapewnić produkty Andea chodzące w czołówka branży.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Andea Electronics Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Alex Mai

Tel: 86-20-32039550/1/2

Faks: 86-20-32039553-802

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)